Wszystkie numery telefonu związane z COVID-19 i szczepieniami w jednym miejscu

obraz gov.pl

Od początku epidemii koronawirusa uruchomiono kilka ogólnopolskich numerów telefonu, żeby uzyskanie niezbędnych informacji było jeszcze prostsze. Teraz zebrano je w jednym miejscu. W specjalnej zakładce znajdziesz wszystkie numery kontaktowe, pod którymi udzielane są informacji na temat koronawirusa i szczepień przeciw COVID-19. Pamiętaj, dla swojego bezpieczeństwa korzystaj tylko ze sprawdzonych danych kontaktowych!

Chcesz zarejestrować się na szczepienie przeciw COVID-19? Masz pytania dotyczące aplikacji ProteGO Safe? A może chcesz dowiedzieć się więcej na temat Narodowego Programu Szczepień? Tych i wielu innych informacji udzielamy telefonicznie!

Każdy ze specjalnych numerów telefonów uruchomiono w różnych momentach epidemii. Dlatego stworzono zakładkę, w której znajdziesz je wszystkie, pogrupowane w zależności od tematu rozmowy.

Dbaj o swoje bezpieczeństwo – korzystaj ze sprawdzonych danych kontaktowych

W Internecie pojawia się wiele nieprawdziwych informacji na temat epidemii koronawirusa i szczepień przeciw COVID-19. Dbaj o swoje bezpieczeństwo. Niesprawdzony numer telefonu może narazić Cię na wysokie koszty połączenia lub inne niebezpieczeństwa. Dlatego korzystaj tylko z potwierdzonych numerów, które możesz sprawdzić w nowej zakładce.

Najważniejsze informacje nie tylko przez telefon

Oprócz specjalnych numerów telefonów i infolinii, odpowiedź na nurtujące Cię pytanie możesz znaleźć na stronach internetowych: www.gov.pl/koronawrus oraz www.gov.pl/szczepimysie.

Na dedykowanych stronach znajdziesz m.in.:

 

Źródło: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/wszystkie-numery-telefonu-zwiazane-z-covid-19-i-szczepieniami-w-jednym-miejscu