Dodatkowe punkty szczepień - Bielsko-Biała

szczepimy się

Dodatkowe punkty szczepień w Bielsku-Białej

 • 17 września 2021 r. (piątek) od 8.00 do 15.00
  punkt szczepień w Hali Pod Dębowcem, ul. Karbowa 26. Osoby zainteresowane mogą zaszczepić się szczepionką Pfizer. Nie trzeba wcześniej się rejestrować. Wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty. W tym Punkcie istnieje również możliwość zaszczepienia dziecka powyżej 12 roku życia ponieważ na miejscu jest również lekarz, który przeprowadzi kwalifikację do szczepienia.
   
 • 17 września 2021 r. (piątek) w godz. od 17.00 do 20.00.
  Ochotnicza Straży Pożarnej w Starym Bielsku, ul. Jana Sobieskiego 307 A, I piętro. Osoby zainteresowane mogą zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson.
   
 • od poniedziałku do soboty od 10.00 do 19.00
  punkt szczepień w Centrum Handlowym Gemini Park przy ul. Leszczyńskiej 20 (pierwsze piętro, w lokalu w części restauracyjnej) . Tam również nie trzeba się wcześniej rejestrować. Wystarczy przyjść z dowodem osobistym. Osoby zainteresowane mogą zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson lub dwudawkowym Pfizer.

Szczepienia w Hali i CH Gemini Park wykonują pracownicy medyczni Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.

Osoby szczepione jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson otrzymają od razu certyfikat potwierdzający zaszczepienie.