Dodatkowe Punkty Szczepień - Bielsko-Biała

szczepimy się

Akcja szczepień przeciw Covid-19 odbędzie się 15 sierpnia w parafii św. Maksymiliana Kolbego w Aleksandrowicach. Chętni będą mogli zaszczepić się bez rejestracji. Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej przypomina też o możliwości wykonania szczepień w hali pod Dębowcem oraz w Centrum Handlowym Gemini Park.

15 sierpnia w Bielsku-Białej szczepienia odbędą się w kancelarii parafialnej przy ul. św. Maksymiliana Kolbego 1 w godzinach od 6.30 do 13.30 oraz od 17.30 do ostatniego chętnego.
Rejestracja nie jest wymagana, wystarczy mieć ze sobą dowód osobisty. Chętni mogą zostać zaszczepieni szczepionką Pfizer - druga dawka w tym przypadku może zostać przyjęta w dowolnym punkcie szczepień - oraz jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson.

Ponadto, dzień później, 16 sierpnia w godzinach od 8.00 do 15.30 będzie czynny punkt szczepień w hali Pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26. Osoby zainteresowane będą mogły zostać zaszczepione szczepionką firmy Pfizer. Nie trzeba wcześniej się rejestrować, wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty.

Wydział Polityki Społecznej przypomina, że w Bielsku-Białej punkt szczepień działa też w Centrum Handlowym Gemini Park przy ul. Leszczyńskiej 20. W tym miejscu można zaszczepić się od poniedziałku do soboty w godzinach od 10.00 do 19.00. Punkt jest zlokalizowany na pierwszym piętrze, w lokalu, w części restauracyjnej. Tu również nie trzeba się wcześniej rejestrować, tylko mieć ze sobą dowód osobisty. Osoby zainteresowane mogą zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson lub dwudawkową firmy Pfizer.

Szczepienia wykonują pracownicy medyczni Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.

Źródło:https://ms.bielsko-biala.pl/aktualnosci/1/szczepienia-w-kosciele