Dodatkowe punkty szczepień

#szczepimy się

Dodatkowe punkty szczepień w Bielsku-Białej

 • od poniedziałku do soboty od 10:00 do 19:00
  czynny jest punkt szczepień w Centrum Handlowym Gemini Park przy ul. Leszczyńskiej 20 (pierwsze piętro, w lokalu w części restauracyjnej) . Wcześniejsza rejestracja nie jest konieczna - wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty. Osoby zainteresowane mogą zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson lub dwudawkowym Pfizer.

 • 1 września 2021 r. (środa) w godz. od 17:00 do 20:00.
  w Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Bielsku, ul. Jana Sobieskiego 307 A, I piętro. Osoby zainteresowane mogą zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson.
   
 • 2 września 2021 r. (czwartek) w godz. od 8:00 do 14:00
  będzie czynny punkt szczepień w Hali Pod Dębowcem, ul. Karbowa 26. Osoby zainteresowane mogą zaszczepić się szczepionką Pfizer. Wcześniejsza rejestracja nie jest konieczna - wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty. W tym Punkcie istnieje możliwość zaszczepienia dziecka powyżej 12 roku życia, ponieważ na miejscu jest również lekarz, który przeprowadzi kwalifikację do szczepienia.


Szczepienia wykonują pracownicy medyczni Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.
Osoby szczepione jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson otrzymają od razu certyfikat potwierdzający zaszczepienie.

Lista aktualnych terminów szczepień z inicjatywy Wojewody Śląskiego, w ramach akcji pn. "Ostatnia prosta", związanych z działaniem mobilnych punktów szczepień i szczepionkobusu.

Kuźnia Raciborska

Żywiec

Źródło: https://www.katowice.uw.gov.pl/covid-19